YTDX YTDX 1.0

Strona główna Windows Multimedia Pobieranie wideo
Pobierz​ program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

YTDX (YouTube Downloader X) to bardzo proste w obsłudze i niezwykle przydatne narzędzie, dzięki któremu pobierzemy wybrane utwory muzyczne z serwisu YouTube.

W odróżnieniu od wielu innych aplikacji tego typu, YouTube Downloader X automatycznie wyodrębnia ścieżkę dźwiękową (nie ma możliwości ściągnięcia całego materiału wideo) i zapisuje ją w formacie zdefiniowanym uprzednio przez użytkownika (MP3, FLAV, WAV, VORBIS). Przed rozpoczęciem korzystania z YTDX należy również określić ścieżkę docelową zapisu pobieranego utworu.

YTDX (YouTube Downloader X) został skonstruowany tak, by nie sprawić nikomu najmniejszych problemów. Podczas korzystania z YouTube’a wystarczy skopiować adres ze swoim ulubionym kawałkiem do schowka, a następnie wkleić go w głównym oknie programu i wcisnąć przycisk „download”.

Po zakończeniu pobierania YTDX wyświetla powiadomienie i umożliwia natychmiastowe otwarcie folderu, w którym dostępny będzie ściągnięty plik.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!