r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Yahoo! Buzz już po testach

Strona główna Aktualności

Po stosunkowo długiej fazie testów swoje światło dzienne ujrzała oficjalna wersja portalu Yahoo! Buzz, który funkcjonuję w oparciu o ideę social news.

Dotychczas Yahoo! Buzz wiązało się z pewnymi ograniczeniami, wynikającymi z faktu, że projekt znajdował się w fazie testów. Użytkownicy mogli wprowadzać na łamach witryny tylko i wyłącznie linki pochodzące z 400 stron partnerskich. Aktualnie po gruntownej przebudowie finalna wersja umożliwia publikację treści z wszystkich innych źródeł. Poprzez synchronizacją z stroną główną Yahoo! najciekawsze z nich będą teraz wyświetlane automatycznie na jej łamach. Dodatkowo Yahoo Buzz! zintegrowany został z serwisami Delicious, Flickr, oraz Upcoming.

Wszystkie problemy w trakcie prac nad projektem, które udało się przezwyciężyć specjalistom z Yahoo! czynią go bardzo konkurencyjnym, przez co koncern może zyskać nie tyle na wartości, co w oczach samych użytkowników. To bardzo przydałoby się teraz zarządowi Yahoo!, ale czy tak będzie pokaże czas.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.