Yahoo Esports Yahoo Esports 1.3.0

Strona główna iOS Rozrywka i hobby Inne programy dla hobbystów
Pobierz program
lub zeskanuj:

Yahoo Esports to program przeznaczony dla miłośników e-sportu. Aplikacja dostarcza informacji o najważniejszych wydarzeniach w świecie sportu elektronicznego, a także transmisje na żywo z turniejów oraz materiały filmowe.

Informacje o e-sporcie podzielono w dwóch kategoriach. W pierwszej znajdziemy wyniki oraz zapowiedzi potyczek. W drugiej zaś program podaje aktualności dotyczące sportu elektronicznego: zarówno w formie tekstowej, jak też materiały filmowe. Treści można wygodnie udostępniać do innych aplikacji, a użytkownicy zalogowani za pomocą konta Yahoo! mogą dodatkowo komentować newsy. Ponadto, program oferuje możliwość wysyłania przypomnień związanych z wydarzeniami, które szczególnie interesują użytkownika.

W aplikacji osobne miejsce przewidziano dla gier cieszących się wyjątkowo dużą popularnością: Counter-Strike: GO, Dota 2, Heroes of The Storm, League of Legends oraz Street Fighter V. Każda z gier ma osobną kategorię w menu aplikacji, a znajdziemy w niej aktualne informacje oraz wyniki i zapowiedzi meczów rozgrywanych podczas zawodów na całym świecie.

Aplikacja Yahoo Esports jest dostępna za darmo i nie wyświetla reklam.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!