Yahoo News Digest 1.3.0

Strona główna Android Wiadomości Aktualności
Pobierz program
lub zeskanuj:

Yahoo News Digest to niewielka aplikacja przygotowana przez giganta internetowego mająca na celu zapewnienie łatwego dostępu do najważniejszych informacji ze świata. Usługa automatycznie zbiera z różnych części internetu aktualności, a następnie prezentuje je użytkownikowi poprzez wygodną w obsłudze i nastawioną na konsumpcję treści aplikację.

Korzystanie z aplikacji nie wymaga logowania się do jakiejkolwiek usługi Yahoo ani zakładania konta. Jest to swoista gazeta w wydaniu elektronicznym zawierająca wszystkie najważniejsze informacje. Producent za cel postawił sobie taki dobór informacji, aby tworzyły one historię. Aktualizacja danych również nie przebiega w trybie podobnym do innych tego typu aplikacji: newsy pojawiają się dwukrotnie w ciągu dnia, o godzinie 8 rano, a także 18 wieczorem. Użytkownik może przeglądać aktualności z tych okresów także z poprzednich dni. Newsy są przygotowane do odczytywania - tekst oraz grafiki pomocnicze, bez samych stron internetowych. Pod każdym z materiałów znajdują się odwołania do innych stron. Możliwe jest także udostępnianie materiału innym osobom np. za pomocą poczty email lub serwisów społecznościowych.

Yahoo News Digest obsługuje powiadomienia, które są domyślnie włączone i informują o wyznaczonych godzinach o nowych aktualnościach. Aplikacja umożliwia wybór edycji, która jest dopasowana do lokalizacji: Kanady, USA, Wielkiej Brytanii, a także wersji międzynarodowej. Niestety nie posiada ona interfejsu w języku polskim, a publikowane dane również są po angielsku. Aplikacja jest udostępniana za darmo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!