r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Yahoo Weather 1.12.1

Strona główna iOS Wiadomości Pogoda

Yahoo Weather to bez wątpienia jedna z najładniejszych, jeżeli nie najładniejsza pogodynka mobilna. Wprawdzie nie to w tego typu programach jest najważniejsze, ale dobrze przemyślany interfejs, znacznie podnosi komfort korzystania z aplikacji.

Galeria programu

Przygodę z Yahoo Weather rozpoczynamy od wybrania naszej lokalizacji. Możemy tego dokonać poprzez gps, bądź też wybrać ręcznie z listy. Od te pory, główny ekran będzie zajmowało zdjęcie z naszej lokalizacji oraz podstawowe dane pogodowe. Gestem w lewo i prawo zmieniamy miasta, a od dołu wysuwamy bardziej szczegółowe informacje. Towarzyszą im miłe dla oka animacje.

Z prawej u góry skrywa się menu. Z jego poziomu możemy zarządzać lokacjami, pobrać inne aplikacji Yahoo oraz dostać się do skromnych ustawień. Prognoza pogody to temat bardzo subiektywny. Testy dla Warszawy dały wynik zadowalający i dobrą sprawdzalność. Niestety z poziomu aplikacji nie widać informacji o dostawy informacji pogodowych. Yahoo Weather dostępna jest za darmo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.