r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Yahoo! ma problemy z pocztą, Microsoft zachęca do migracji

Strona główna Aktualności

O autorze

Użytkownicy Yahoo! Mail od kilkunastu godzin mają problemy z dostępem do poczty. Microsoft zachęca ich do migracji do Hotmaila.

Wielu internautów na całym świecie od co najmniej kilkunastu godzin nie może połączyć się z kontem Yahoo! Mail. Jak dotąd nie dowiedzieliśmy się, co spowodowało problemy z popularną usługą pocztową, z której korzysta około 250 mln osób. Pracownicy Yahoo! potwierdzili na Twitterze kłopoty z usługą, poinformowali też, że trwają prace nad usunięciem błędu. Możliwe, że jest on związany z wprowadzaniem nowej wersji Yahoo! Mail beta. Tego typu problemy zdarzają się od czasu do czasu, ciekawe jednak jest, jak na sytuację zareagowała konkurencja.

Microsoft nie zasypia gruszek w popiele. Jak czytamy we wpisie zespołu Hotmail, pierwsze 1000 osób, które przeniesie się z Yahoo! Mail do usługi Microsoftu, otrzyma za darmo rozszerzoną wersję poczty - Hotmail Plus. Co prawda jedynie na okres 1 roku, ale oferta wydaje się być kusząca. Otrzymujemy bowiem skrzynkę o pojemności 10 GB i pozbawione reklam. Microsoft uruchomił też stronę SwitchToHotmail, na której przekonuje użytkowników Yahoo! Mail, że warto zmienić dostawcę usług pocztowych. Jeżeli Yahoo! prędko nie naprawi swojej usługi, może stracić wielu użytkowników.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.