Yahoo spóźnia się z Messengerem dla Visty

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Z wielką pompą zapowiadany na początku roku Yahoo Messenger dla systemu Windows Vista spóźnia się już trzeci miesiąc. Projekt jednej z pierwszych aplikacji przeznaczonych na nowy system operacyjny Windows Vista i pisanych wyłącznie z myślą o nim został zademonstrowany w styczniu, a publiczna beta miała być wydana w drugim kwartale 2007 roku.

Yahoo na pytania o przedłużające się prace nad komunikatorem udziela wymijających odpowiedzi odsyłając użytkowników do bloga Yahoo Messenger. Tam czekając na wydanie publicznej bety programu można dowiedzieć się o nim nieco więcej. Firma nie podaje jednak konkretnego powodu opóźnienia prac ani nowej daty wydania. Wygląda na to, że trzeba będzie jeszcze trochę poczekać...

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNowość w Mapach Google. Nawigacja będzie skuteczniejsza