r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Yahoo! z wyszukiwaniem w czasie rzeczywistym

Strona główna Aktualności

Yahoo! nawiązało współpracę z serwisem Twitter, która wkrótce ma przełożyć się na integrację wyszukiwarki z silnikiem wyszukiwania w czasie rzeczywistym. Pozwoli to użytkownikom Yahoo! na swobodne przeszukiwanie zasobów Twittera z uwzględnieniem wpisów dodanych kilka chwil wcześniej.

Jak czytamy na oficjalnym blogu Twittera, zawarte porozumienie zapewni użytkownikom dostęp do kanałów Twittera z poziomu Yahoo!. Będą oni mogli także zmienić swój status na Twitterze oraz czytać pojawiające się w czasie rzeczywistym wpisy. Z naszego punktu widzenia to partnerstwo daje duże możliwości. Choć publikowane wiadomości są krótkie, często zawierają cenne informacje. Nasze otwarte podejście pozwala nam zbliżyć się do zapewnienia powszechnej łączności z globalną siecią bezpośredniego obiegu informacji - napisali przedstawiciele Twittera komentując umowę z Yahoo!.

Yahoo! to kolejny gracz na rynku wyszukiwarek, który stawia na integrację z Twitterem. Wcześniej na taki krok zdecydował się Bing a pod koniec roku podobną funkcjonalność zaoferowało Google.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.