Yahoo! zaoferuje dwie nowe domeny pocztowe

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Oferta bezpłatnych skrzynek pocztowych Yahoo! poszerzy się o dwie nowe domeny. Do dotychczasowej nazwy yahoo.com dołączą teraz ymail.com oraz rocketmail.com. Spowoduje to potrojenie przestrzeni adresowej firmy i ułatwi z pewnością wybór nazwy konta podczas rejestracji - póki co znalezienie wolnego, a przy tym krótkiego i łatwego do zapamiętania adresu czy nawet jego wariantu z cyframi jest bowiem zadaniem dość trudnym.

Zdajemy sobie sprawę, że ludzie chcą takich adresów, z którymi mogą się identyfikować - mówił John Kremer, vice president Yahoo! Mail. Mamy wiele kont i są one bardzo zagęszczone. Chcemy to zmienić, by użytkownicy mogli rejestrować takie nazwy, jakie im się podobają - zapewnił.

Aktualnie Yahoo! posiada ponad 266 milionów kont pocztowych. Można spodziewać się, że ta liczba będzie rosnąć szybciej po otwarciu rejestracji nowych domen - zapewne będą rejestrować je nawet ci, którzy konta Yahoo! już posiadają. Taki zastrzyk sukcesu z pewnością spodoba się akcjonariuszom, ostatnio szczególnie zmęczonym spadającymi przychodami, potyczką z inwestorem Carlem Icahnem i niedoszłym przejęciem firmy przez Microsoft.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNagranie kochane przez miliony. Włączają je w jednym celu