Yammer Yammer

Strona główna iOS Komunikacja/społeczność Inne programy do komunikacji
Pobierz program
lub zeskanuj:

Yammer to sieć społecznościowa od Microsoftu skierowana do firm. Korzystanie z jej podstawowych funkcji jest darmowe. Swoją grupę może założyć w niej właściwie każdy. Konstrukcją przypomina serwis Facebook, z tą różnicą że nie posiada kanału wspólnego, a jedynie wiele pomniejszych kanałów.

Aby skorzystać z aplikacji Yammer musimy zalogować się na nasze konto. Jeżeli jeszcze go nie posiadamy możemy założyć nowe z poziomu aplikacji. Niestety, w tym celu potrzebny jest mail firmowy, chyba że zostaniemy zaproszeni do już istniejącego Yammera. Na stronie głównej ujrzymy wpisy z grup do których należymy, mamy też możliwość stworzenia własnej. Jedyne co musimy to nadać jej nazwę, określić czy ma byś otwarta czy zamknięta i ewentualnie zaprosić nowych członków.

Dodawanie i śledzenie wpisów nie odbiega od tradycyjnych serwisów społecznościowych, możemy dodawać pliki, tagować osoby, lajkować oraz komentować. Nie zabrakło również wiadomości prywatnych i powiadomień. Wszystkie najważniejsze kategorie znajdziemy na dole ekranu.

W ustawieniach możemy zmienić dane naszego profilu, czy też dodać współpracowników. Interfejs programu wpisuje się w idee iOS 7.0. Jedyne czego zabrakło to komunikatora, który został wydany jako samodzielna aplikacja Yammer Now. Zarówno aplikacja jak i jej podstawowe opcje są darmowe. Nie zabrakło także wsparcia dla zegarków Apple Watch.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!