r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Yandex.Browser 17.11.2.145

Strona główna iOS Komunikacja/społeczność Przeglądarki internetowe

Mobilna przeglądarka Yandex.Browser to ciekawa propozycja dla osób, które szukają prostej i wygodnej alternatywy dla systemowego Safari. Bardzo dobrze wykorzystuje możliwości nowych wersji iOS.

Sporą zaletą przeglądarki jest jej prędkość działania. Aplikacja zaraz po instalacji jest gotowa do pracy. Dodatkowo możemy skorzystać z trybu turbo, który zmniejszy ilość pobieranych danych i przyśpieszy działanie w przypadku słabego połączenia. Poza standardowymi opcjami dostępu do historii i dodawania do ulubionych możliwa jest synchronizacja danych pomiędzy urządzeniami i różnymi systemami. W tym celu należy zalogować się na swoje konto Yandex.

r   e   k   l   a   m   a

Przeglądarka pozwala nam także na wybór domyślnej wyszukiwarki. Co ciekawe na liście znajdziemy też rodzimy onet.pl. Z poziomu opcji możemy zmienić ustawienia prywatności czy też reakcje aplikacji na otwarcie nowej karty. Wspierane jest także wyszukiwanie za pomocą głosu. Obecnie Yandex nie posiada własnego mechanizmu blokady reklam, nie obsługuje też wtyczek. Wśród zalet należy wspomnieć o dobrze zaprojektowanym i ładnie wykonanym interfejsie. Autorzy pomyśleli nawet o takim elemencie jak pasek adresu umieszczony w dolnej części okna.

Yandex.Browser to ciekawa alternatywa nie tylko dla systemowego Safari. Dodatkowo, jeżeli ktoś korzysta z desktopowej wersji przeglądarki, może liczyć na synchronizację danych.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Yandex.Browser, Dropzone, GIPHY, HiLight i Qus – najciekawsze programy tygodnia

17
OPROGRAMOWANIE 30.04.2016 | Anna Rymsza

Jak co sobotę zapraszam Was do zapoznania się z nowościami w naszej bazie programów. Yandex.Browser Yandex.Browser jest w naszej bazie programów od dawna, ale w tym tygodniu uzupełniona została wersja dla OS X. To elegancka i lekka przeglądarka, zbudowana na bazie projektu Chromium. Jej ogromną zaletą jest tryb Turbo, czyli kompresja przesyłanych do przeglądarki danych na serwerach producenta, podobnie jak ma to miejsce w Operze czy niektórych przeglądarkach mobilnych. Tryb Turbo w Yandex Browser można włączać ręcznie lub automatycznie. W tym drygim przypadku kompresja będzie aktywna…

Rosyjski Yandex Browser z ulepszoną synchronizacją na Androida i iOS-a

14
OPROGRAMOWANIE 16.06.2015 | Maciej Olanicki

Nie we wszystkich krajach dominacja Google na rynku wyszukiwarek internetowych jest tak samo wyraźna. W Rosji pozycję lidera wciąż zajmuje firma Yandex, która próbuje swoich sił na rynku przeglądarek, także mobilnych. Pojawiła się nowa wersja Yandex Browser na Androida i iOS-a, która dla wielu może być ciekawą alternatywą dla wiodących na rynku rozwiązań. Po uruchomieniu programu, użytkownika wita konfigurowalny ekran szybkiego wybierania znany z wersji pulpitowej. Na dolnym pasku został umieszczony przycisk pokazujący miniatury otwartych kart, a obok przycisk odpowiadający za wyświetlanie…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
X-Ray1970   11 #1 29.08.2016 23:04

Przeglądarka naszych sąśiadów zza Buga została zaktuzalizowana do wersji 16.9.0.2763. Zapewne gdyby była po polsku miałaby więcewj fanów.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.