r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Yandex.Disk

Strona główna Windows Phone Akcesoria

Yandex.Disk to aplikacja kliencka służąca do obsługi chmurowego dysku internetowego firmy Yandex.

Program pozwala na wszechstronne zarządzanie plikami przechowywanymi w chmurze Yandex: dodawanie, kopiowanie, pobieranie, grupowanie w folderach, udostępnianie, usuwanie itp. Aplikacja ma wbudowane narzędzia do obsługi m.in. plików tekstowych, zdjęć oraz filmów, co sprawia, że do ich przeglądania nie trzeba korzystać z odrębnego oprogramowania.

r   e   k   l   a   m   a

Ważne dla użytkownika pliki można pobrać do trybu offline, co zapewni dostęp do nich nawet wtedy, gdy urządzenie nie będzie podłączone do internetu. Wszystkie materiały zapisane w trybie offline wyświetlą się w odrębnej kategorii.

Program Yandex.Disk umożliwia też łatwe dzielenie się plikami oraz folderami - aby nadać dostęp innym użytkownikom, wystarczy wygenerować link i przesłać go za pomocą np. SMS-a lub e-maila.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Blackbox, Tower Dash, Photoscape X, pCon.planner i Third Eye – najciekawsze programy tygodnia

8
OPROGRAMOWANIE 28.05.2016 | Anna Rymsza

Zapraszam Was na kolejny przegląd najciekawszych nowości z naszej bazy programów. Zbliża się Dzień Dziecka, więc w tym tygodniu zaczniemy od gier. A Skyrocket Story W grze dostaniemy 46 plansz. Na każdej z nich należy poprowadzić rakietę kosmiczną od startu do lądowania na planecie umieszczonej w górnej części ekranu. Sterowanie do łatwych nie należy, bo najpierw trzeba wybrać odpowiedni tor lotu, a następnie idealnie trafić w moment uruchomienia silnika i posłania rakiety w górę. Każda nieudana próba oznacza, że przygodę trzeba zaczynać od początku. Dodatkowo, na kolejnych planszach…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.