r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Yandex.Disk 2.08

Strona główna iOS Akcesoria Przechowywanie w chmurze

Yandex.Disk to aplikacja służąca do obsługi dysku chmurowego od Yandex. Program pozwala zarządzać plikami, umożliwia też automatyczne przesyłanie zdjęć.

Za pomocą aplikacji można dodawać i usuwać pliki, kopiować je, grupować w foldery, a także udostępniać znajomym. Program pozwala też wskazać, do których plików chcemy mieć dostęp także będąc poza zasięgiem internetu.

Yandex.Disk oferuje też możliwość automatycznego przesyłania zdjęć do dysku chmurowego. Ta opcja włączona jest domyślnie, w ustawieniach programu można z niej zrezygnować lub skonfigurować tak, aby fotografie były przesyłane tylko wtedy, gdy korzystamy z sieci WiFi.

Program ma bardzo prosty, łatwy do opanowania interfejs i ma minimalistyczną szatę graficzną.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Blackbox, Tower Dash, Photoscape X, pCon.planner i Third Eye – najciekawsze programy tygodnia

8
28.05.2016  •  Anna Rymsza

Zapraszam Was na kolejny przegląd najciekawszych nowości z naszej bazy programów. Zbliża się Dzień Dziecka, więc w tym tygodniu zaczniemy od gier. A Skyrocket Story W grze dostaniemy 46 plansz. Na każdej z nich należy poprowadzić rakietę kosmiczną od startu do lądowania na planecie umieszczonej w górnej części ekranu. Sterowanie do łatwych nie należy, bo najpierw trzeba wybrać odpowiedni tor lotu, a następnie idealnie trafić w moment uruchomienia silnika i posłania rakiety w górę. Każda nieudana próba oznacza, że przygodę trzeba zaczynać od początku. Dodatkowo, na kolejnych planszach…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.