r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Yanosik Autostop 2.0.2.1

Strona główna Android Podróże i transport Taxi i wspólne przejazdy

Yanosik Autostop powstał dla autostopowiczów, którzy posiadają urządzenia z Androidem. Aplikacja ta, po zalogowaniu z użyciem konta na Facebooku (użytkownicy na to narzekają, miejmy więc nadzieję, że to się zmieni), pozwoli polującemu na transport skontaktować się z kierowcą. Opcjonalnie można podać swój numer telefonu, dzięki czemu kontakt będzie łatwiejszy.

Galeria programu

Zgłaszanie potrzeby przejazdu jest bardzo proste. Aplikacja sama odnajduje nasze położenie i pokaże je na mapie. Wystarczy więc podać tylko punkt docelowy i... czekać. Jeśli znajdzie się chętny kierowca, użytkownik dostanie powiadomienie. Jeśli nie, co też może się zdarzyć, możemy anulować zgłoszenie czerwonym przyciskiem. Komunikacja z kierowcami odbywa się w czasie rzeczywistym, warto więc zadbać o aktywną transmisję danych na urządzeniu.

Aby aplikacja działała, potrzebni są także kierowcy, którzy w swoich Yanosikach włączą funkcję „Autostop”. Tam będą mogli zobaczyć, czy nie ma chętnych na wspólną podróż po planowanej trasie. Potencjał jest spory, gdyż aplikacja Yanosik ma już, według jej twórców, 1,4 miliona użytkowników.

Producent w regulaminie wymaga, aby obie strony stawiły się na umówione miejsce i nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody poczynione przez pasażera. Kierowców zaś zobowiązuje do posiadania ważnego prawa jazdy oraz odpowiednich dokumentów pojazdu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

dokładna mapa, innowacyjny pomysł na wspólne przejazdy za pomocą aplikacji, umawianie się telefonicznie
mapa tylko na terenie Polski
ocena użytkownika

Fajny pomysł od Yanosika, warto wypróbować i przekonać się do autostopu inaczej :)

26.03.2014 13:36 | Recenzja do wersji 1.0
intuicyjny interfejs, nowatorskie rozwiązanie, autostop z poziomu aplikacji, logowanie przez Facebooka - wiarygodność autostopowicza,
brak możliwości zakładania kont w aplikacji
ocena użytkownika

Wypróbowałem na razie "na sucho". Program wydaje się intuicyjny, o czymś takim jeszcze nie słyszałem, więc fajnie, że Yanosik wystartował z innowacyjnym produktem. Popieram.

19.03.2014 12:38 | Recenzja do wersji 1.0

Komentarze

0 nowych
  #4 20.04.2015 16:55

@bethoven (niezalogowany): Za free ja bym nie pojechał ale za piwko albo burgera już chętniej! Zawsze to mniej niż komunikacja zbiorowa czy samemu autem ciś

  #3 11.02.2015 13:30

Wszystko jasne i zgodne z prawdą. Sprawdziłem na własnej skórze. Wszystko działa.
Dziś ruszam w podróż (kolejną) i ma nadzieję nie ostatnią :p z Yanosikiem AutoStop.

  #2 10.02.2015 13:57

Fajna sprawa. Aplikacja przydatna dla osób młodych, studiujących, podróżujących, w ciągłych rozjazdach. Myśle, ze aplikacja jak najbardziej się sprawdzi w dzisiejszych czasach.

  #1 11.06.2014 15:13

super aplikacja dla studenciaków chcących podróżować za free

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.