YanosikTLS 2.0.2.1

Strona główna Android Podróże i transport Taxi i wspólne przejazdy
Pobierz program
lub zeskanuj:

Yanosik Tanie Linie Samochodowe to platforma skupiająca kierowców i pasażerów w jednym miejscu. Dzięki niej można łatwo umówić się na wspólny przejazd i zrzucić się na paliwo.

Aplikacja jest bardzo prosta. Po zalogowaniu się (można przez Facebooka i można korzystać z tego samego konta, co w Yanosiku) można od razu wyszukiwać interesujące przejazdy w aplikacji lub na stronie YanosikTLS.pl lub dodawać własne propozycje przejazdu, zarówno jako kierowcy, jak i pasażerowie. Kierowcy mogą skorzystać z aplikacji Yanosik by oferować przejazd.

Warto zaznaczyć, że YanosikTLS umożliwia proponowanie przejazdu bez żadnej prowizji. Przy każdej ofercie widoczna jest cena, można też oceniać towarzyszy podróży, by zwiększyć ich wiarygodność.

Dzięki aplikacji można podzielić się kosztami przejazdu, być może miło spędzić czas i poznać nowych ludzi, a także zadbać o środowisko.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Taniej niż BlaBlaCar – YanosikTLS łączy kierowców i pasażerów bez prowizji

17
05.07.2016  •  Adam Golański

Wielu internautów polubiło jeżdżenie BlaBlaCarem; ta łącząca kierowców i pasażerów aplikacja tym pierwszym pozwala przynajmniej pokryć koszty paliwa (a nierzadko i coś zarobić), tym drugim zaś daje tanią i wygodną alternatywę dla komunikacji publicznej. Ceny podróży BlaBlaCarem od marca tego roku znacznie jednak wzrosła – operator usługi weźmie teraz średnio 20% od ceny każdego przejazdu. Co robić? Jak jeździć taniej? Wypróbujcie Tanie Linie Samochodowe, uruchomione przez firmę Neptis SA, lepiej znaną jako producent słynnego Yanosika. YanosikTLS, bo taka jest pełna nazwa aplikacji…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNowość w Mapach Google. Nawigacja będzie skuteczniejsza