r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Yellohcharts – Free Edition 1.0.0.0

Strona główna Windows Dodatki Rozszerzenia programów

Yellohcharts Free to darmowa wersja dodatku do Excela i Excela Online, która pozwala stworzyć bardzo ładne, interaktywne wykresy. Za darmo dostaniemy możliwość rysowania interaktywnych i animowanych wykresów kolumnowych w dwóch wersjach kolorystycznych.

Yellohcharts pozwala wybrać dane z arkusza, tak samo jak wbudowane narzędzia Excela, typ wykresu, a potem schemat kolorystyczny i zmienić opisy. Podstawową przewagą tak stworzonego wykresu nad domyślnym jest jego interaktywność. Pod kursorem mogą pokazywać się wartości reprezentowane przez „słupki”, można także wyłączać serie danych. W ustawieniach można włączyć widoczność dodatkowych elementów, jak siatka czy etykiety. Niestety brak możliwości zmiany nazwy serii, trzeba więc zadbać o odpowiednie nazwy kolumn.

r   e   k   l   a   m   a

Więcej typów wykresów znajdziemy w płatnej wersji Yellohcharts, gdzie jest ich w sumie 20. Znajdziemy tu także szablony dla wielu zastosowań, na przykład prezentowania średniej temperatury w ciągu roku.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

20 najlepszych dodatków do Microsoft Office

50
OPROGRAMOWANIE 16.12.2015 | Anna Rymsza

Programy z pakietu Microsoft Office mają ogromne możliwości, ale to nie znaczy, że niektórych rzeczy nie da się zrobić lepiej lub szybciej. Naprzeciw wymaganiom użytkowników wychodzą tu różne dodatki i rozszerzenia. Dzięki nim można ułatwić sobie wiele zadań lub tworzyć takie dokumenty, jakich sam Office stworzyć nie pozwala. Na początek należy wyjaśnić, jak z dodatków korzystać. Office ma własny sklep z dodatkami, do którego można przejść z programów pakietu (część Wstawianie wstążki) lub udając się pod adres store.office.com. Do logowania należy oczywiście wykorzystać to samo konto…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.