Yeti Sports Part 1: Pingu Throw

Strona główna Windows Gry Sportowe
Pobierz progra​m
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Niezwykle popularna swego czasu gra napisana we Flashu. Wcielamy się w białego, sympatycznego śnieżnego ludka - Yeti, który wszedł właśnie w posiadanie kija baseballowego :-) Jest również drugi bohater - malutki, uroczy pingwinek. Rozgrywka polega na tym, aby uderzyć zlatującego ze skały ptaka morskiego tak, aby poleciał jak najdalej. O jakości uderzenia (robimy to lewym przyciskiem myszki) decyduje nasz refleks i wyczucie kąta "strzału". Gra nie jest brutalna !

Odległość lotu małego bohatera mierzona jest w metrach i dostajemy o niej informację tuż po tym, jak sympatyczne stworzenie zatrzyma się na białym puchu. Gra, choć może się wydawać brutalna, pozbawiona jest na szczęście drastycznych elementów, takich jak krew, itd. Pingwinkowi nic złego się nie dzieje, tylko zabawnie ląduję na brzuszku, albo wbija się dziobkiem w śnieg. Grafika stoi na średnim poziomie, choć trzeba przyznać, że animacja postaci jest niezwykle płynna i starannie wykonana.

Dalekich lotów nielotem! :)

Grę zaproponował i opisał jeden z naszych czytelników.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!