reklama

Yeti Sports Part 1: Pingu Throw

Strona główna Windows Gry Sportowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Niezwykle popularna swego czasu gra napisana we Flashu. Wcielamy się w białego, sympatycznego śnieżnego ludka - Yeti, który wszedł właśnie w posiadanie kija baseballowego :-) Jest również drugi bohater - malutki, uroczy pingwinek. Rozgrywka polega na tym, aby uderzyć zlatującego ze skały ptaka morskiego tak, aby poleciał jak najdalej. O jakości uderzenia (robimy to lewym przyciskiem myszki) decyduje nasz refleks i wyczucie kąta "strzału". Gra nie jest brutalna !

Odległość lotu małego bohatera mierzona jest w metrach i dostajemy o niej informację tuż po tym, jak sympatyczne stworzenie zatrzyma się na białym puchu. Gra, choć może się wydawać brutalna, pozbawiona jest na szczęście drastycznych elementów, takich jak krew, itd. Pingwinkowi nic złego się nie dzieje, tylko zabawnie ląduję na brzuszku, albo wbija się dziobkiem w śnieg. Grafika stoi na średnim poziomie, choć trzeba przyznać, że animacja postaci jest niezwykle płynna i starannie wykonana.

Dalekich lotów nielotem! :)

Grę zaproponował i opisał jeden z naszych czytelników.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #4 07.10.2011 06:00

Rzut pingwinem. To jakaś aluzja do linuksa? :P

  #3 30.12.2008 14:31

a na którym metrze jesteś? bo mój rekord to 318

  #2 29.12.2008 23:52

a gdzie jest yeti?
heh a pisało "Gra nie jest brutalna!"

  #1 28.01.2008 18:25

nie radzę grać w taką jedną internetową przeróbkę.
przed naszym yeti są zaostrzone w jego stronę kolce a kiedy walniemy maczygą(!)to leci tylko głowa...(!!!!!!!!8-0)

reklama