YoWindow YoWindow 4.0 Build 103

Strona główna Windows Dom Pogoda
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

YoWindow to niewielki program wyświetlający informacje o panujących aktualnie warunkach atmosferycznych.

Pogoda dla wybranej lokalizacji prezentowana jest w dość nietypowy sposób - za pośrednictwem animacji uwzględniającej m.in. takie czynniki jak wiatr, opady, temperatura, ciśnienie, wilgotność itp. Aplikacja obsługuje większość polskich miast, a dostarczane informacje użyte mogą zostać jako wygaszacz ekranu. Możliwa jest także instalacja aplikacji jako dodatek dla przeglądarki Google Chrome.

W wersji 3 programu pojawiły się tzw. krajobrazy, pozwalające zmieniać wedle upodobań wygląd animacji, na których prezentowana jest pogoda. Do dyspozycji użytkownika domyślnie pozostaje 5 motywów, a instalacja dodatkowych może je poszerzyć o widoki plaży, znanych miast oraz świąteczne pejzaże lub zwierzęta. YoWindow pozwala na definiowanie wielu lokalizacji, dla których dostarczana będzie prognoza pogody, ich edycję lub w razie potrzeby usuwanie. Przełączania pomiędzy nimi odbywa się z poziomu listy, ulokowanej w głównym oknie programu.

Ciekawą opcją YoWindow jest możliwość podglądania pogody w przód (nawet do 4 dni), animacja w czasie rzeczywistym dostosowuje się do zmiany pogody i pory dnia.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Ładne animacje, wygoda i prostota obsługi, niezła sprawdzalnosć
Sporadyczne zaniżanie temperatur, czasem obciąża sprzęt w czasie wyswietlania animacji
ocena użytkownika
30.05.2016 02:42 • Recenzja do wersji 4.0 Build 84

Bardzo przyjemny program, coraz mniej ludzi używa programów pogodowych na komputer, mogąc spokojnie sprawdzać pogodę na smartfonie albo na stronach internetowych bezpośrednio, ale jeśli są osoby szukające czegoś bezposrednio na dysk, ten program wydaje się najlepszym wyborem. Czasem zaniża temperaturę w czasie rzeczywistym lub w prognozach, ale nie jest to bardzo częste, więc nie powinno przeszkadzać.