YoWindow Pogoda YoWindow Pogoda

Strona główna Android Wiadomości Pogoda
Pobierz program
lub zeskanuj:

YoWindow Pogoda to aplikacja z informacjami o pogodzie, adresowana głównie do tych użytkowników, którzy przedkładają estetykę wyglądu aplikacji ponad bogactwo opcji i liczbę dostępnych danych.

Dużą zaletą tej aplikacji jest sposób prezentowania informacji o pogodzie. Do wyboru mamy kilka motywów: miasto, wieś, nadmorski, lotnisko, pagoda, dolina i niebo. Każda z nich, rzecz jasna, odwołuje się do innego ukształtowania krajobrazu. I oferuje urocze, nieco bajkowe animacje, zmieniające się wraz z sytuacją pogodową. Jeśli np. pada deszcz, wówczas na ekranie zobaczymy animowane strugi deszczu, podobnie sprawa ma się ze śniegiem, wiatrem itp. Pogodę możemy przeglądać 10 dni do przodu, aplikacja oferuje też suwak, który pozwala sprawdzić warunki atmosferyczne godzina po godzinie, a wówczas zmieni się także widok z dziennego na nocny. Ciekawym rozwiązaniem jest też zastosowanie efektu 3D, dzięki któremu tło w aplikacji jest jakby ruchome i zmienia się, gdy poruszymy urządzeniem.

Program pozwala też ustawić własne tło aplikacji, do wyboru mamy opcję samodzielnego zrobienia zdjęcia lub wybrania fotografii z galerii. Dodatkowo, możemy wykorzystać YoWindow jako budzik oraz jako wygaszacz ekranu w smartfonie lub tablecie z Androidem.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!