Yoga Monkey: Your Fitness Guru Yoga Monkey: Your Fitness Guru 1.1

Strona główna iOS Zdrowie i aktywność Trening
Pobierz program
lub zeskanuj:

Yoga Monkey: Your Fitness Guru to aplikacja przeznaczona dla tych, którzy chcieliby zacząć przygodę z jogą, ale nie bardzo wiedzą, jak się za to zabrać. Aplikacja oferuje szereg programów treningowych i monitoruje postępy w ćwiczeniach.

Program podzielony jest na trzy kategorie. Pierwsza to Single, w której znajdziemy kilkanaście serii treningowych, uporządkowanych według celu, który chcemy osiągnąć dzięki jodze. To np. zrzucenie zbędnych kilogramów, lepszy sen lub walka z gorszym nastrojem. Każdy z cykli treningowych wcześniej należy pobrać i zapisać w pamięci iPhone'a lub iPada.

Bloki treningowe zawierają zestaw kilkunastu ćwiczeń, z których każde objaśnione są za pomocą filmu z komiksową małpką w roli głównej. Pokazuje ona, jak należy wykonać każde ćwiczenie, a porad udziela też kobiecy głos lektora. Druga kategoria to Timeline, w której możemy sprawdzić informacje o postępach treningowych w formie ścieżki obrazującej kolejne etapy w danym cyklu zajęć. Dopóki nie zaliczymy wcześniejszego poziomu, wyższy pozostanie niedostępny. Trzecia kategoria to Progress, która prezentuje kalendarz z naniesionymi informacjami o odbytych przez nas ćwiczeniach.

Aplikacja jest dostępna bezpłatnie, ale trzeba się liczyć z wyświetlanymi przez nią reklamami. Nieco uciążliwe są zwłaszcza te, które pojawiają się na ekranie, gdy wstrzymamy zajęcia podczas danego ćwiczenia. Aplikacja oferuje też wersję mini na smartzegarki Apple Watch.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!