You Have to Win the game You Have to Win the game 2013.10.24

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

You Have to Win the Game to platformówka eksploracyjna w starym stylu. Gra jest trudna, ale nie niemożliwa do przejścia. Domyślnie można próbować do skutku, ale można też sprawdzić, jak daleko uda się zajść z jednym tylko życiem w trybie „YOLO”.

You Have to Win The Game to platformówka o bardzo prostej mechanice, gdzie trzeba biegać, skakać i unikać niebezpieczeństwa, jednocześnie zbierając umieszczone w trudno dostępnych miejscach woreczki z pieniędzmi. Gracz jest zmuszony przedzierać się przez niezwykle ciekawie ułożone i pomysłowe jaskinie, często wracając po własnych śladach. Z czasem zdobędzie wyposażenie, które nieco ułatwi zadanie i otworzy drogę do kolejnych pomieszczeń.

Ciekawostką są dwa tryby graficzne gry. Można zagrać w 4-kolorowej oprawie CGA, na ekranie CRT z widoczną ramką lub włączyć bardziej nowoczesny, 16-kolorowy wygląd EGA.

You Have to Win the Game jest dostępna także na Steamie, jest to jednak wersja gry nieco trudniejsza i wyposażona w DLC, z którym można wcielić się w kota i zagrać z 9 życiami.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!