r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

You Have to Win the game 2013.10.24

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

You Have to Win the Game to platformówka eksploracyjna w starym stylu. Gra jest trudna, ale nie niemożliwa do przejścia. Domyślnie można próbować do skutku, ale można też sprawdzić, jak daleko uda się zajść z jednym tylko życiem w trybie „YOLO”.

You Have to Win The Game to platformówka o bardzo prostej mechanice, gdzie trzeba biegać, skakać i unikać niebezpieczeństwa, jednocześnie zbierając umieszczone w trudno dostępnych miejscach woreczki z pieniędzmi. Gracz jest zmuszony przedzierać się przez niezwykle ciekawie ułożone i pomysłowe jaskinie, często wracając po własnych śladach. Z czasem zdobędzie wyposażenie, które nieco ułatwi zadanie i otworzy drogę do kolejnych pomieszczeń.

Ciekawostką są dwa tryby graficzne gry. Można zagrać w 4-kolorowej oprawie CGA, na ekranie CRT z widoczną ramką lub włączyć bardziej nowoczesny, 16-kolorowy wygląd EGA.

You Have to Win the Game jest dostępna także na Steamie, jest to jednak wersja gry nieco trudniejsza i wyposażona w DLC, z którym można wcielić się w kota i zagrać z 9 życiami.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

You Have to Win the Game na weekend – retroplatformówka z grafiką CGA

11
03.09.2016  •  Anna Rymsza

W ramach cotygodniowej, weekendowej rozrywki proponuję Wam grę wcale nie łatwą, ale interesującą i cieszącą oko. You Have to Win the Game to platformówka eksploracyjna z bardzo pomysłową mapą, którą trzeba pokonać we wszystkie strony, często wracając po swoich śladach, by zebrać wszystkie worki z pieniędzmi, pochowane w trudno dostępnych miejscach. W tej grze czasami trzeba ruszyć głową, ale większość zależy od zręczności i refleksu gracza. Trzeba przeskakiwać nad przepaściami, trafiać na platformy w odpowiednim momencie, unikać pocisków i wykonywać podobne czynności, charakterystyczne…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.