r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

YouTube AdAway 3.0.5

Strona główna Android Narzędzia Inne narzędzia

YouTube AdAway to moduł dla frameworka Xposed, który pozwala zablokować część z treści oferowanych przez aplikację YouTube, w tym jego reklamy.

Galeria programu

Aby skorzystać z YouTube AdAway należy uprzednio zainstalować aplikację Xposed Installer a następnie Xposed framework. Zmiany wprowadzone przez aplikację działają w całej rodzinie YouTube czyli programach YouTube TV, Gaming oraz Kids.

Wśród głównych możliwości programu należy wspomnieć o blokadzie reklam, ale za jej pomocą możemy pozbyć się też np. sugestii materiałów wideo. Aplikacja jest darmowa, niestety każda aktualizacja YouTube wymaga instalowania nowej wersji YouTube AdAway. Aby skorzystać z tego rozwiązania należy uzyskać uprawnienia roota w swoim urządzeniu.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Jak na Androidzie odtwarzać muzykę z YouTube w tle? Ujarzmiamy Xposed

70
OPROGRAMOWANIE 08.12.2015 | Adam Golański

Domagamy się aplikacji YouTube działającej w tle! – to więcej niż krzyk kilku niezadowolonych użytkowników Androida, którzy chcieliby zapewne słuchać muzyki z googleowego serwisu np. podczas przeglądania stron na smartfonie czy tablecie. To już akcja społeczna, do której przystąpiło ponad sto tysięcy osób z polskiego Facebooka, zapewne nie zdających sobie sprawy z tego, że oczekiwana przez nich możliwość stoi w opozycji do podstawowych interesów Googlea. Nasza rada jest prosta: nie oglądajcie się na Googlea, zróbcie to sami. Pokażemy Wam, jak zmusić YouTube do działania w wielozadaniowym…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
MrBeckham666   20 #1 13.06.2016 12:06

wypadałoby dodać jeszcze sam Adaway do bazy DP :) może za 2 lata dodacie :D

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.