r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

YouTube Background Playback 1.7.2

Strona główna Android Narzędzia Inne narzędzia

YouTube Background Playback to niewielki moduł dla frameworka Xposed, który pozwala wydobyć więcej z oficjalnej aplikacji YouTube na Androida.

Za jego pomocą możemy słuchać dźwięku z YouTube'a w tle. Aby skorzystać z YouTube Background Playback należy uprzednio zainstalować aplikację Xposed Installer, a następnie Xposed framework.

Dodatek pozwala nie tylko na słuchanie muzyki czy też audycji w tle, ale również sterowanie nimi z poziomu paska notyfikacji. Jest dostępny za darmo. Aby skorzystać z tego rozwiązania należy posiadać uprawnienia roota na swoim urządzeniu.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Jak na Androidzie odtwarzać muzykę z YouTube w tle? Ujarzmiamy Xposed

70
08.12.2015  •  Adam Golański

Domagamy się aplikacji YouTube działającej w tle! – to więcej niż krzyk kilku niezadowolonych użytkowników Androida, którzy chcieliby zapewne słuchać muzyki z googleowego serwisu np. podczas przeglądania stron na smartfonie czy tablecie. To już akcja społeczna, do której przystąpiło ponad sto tysięcy osób z polskiego Facebooka, zapewne nie zdających sobie sprawy z tego, że oczekiwana przez nich możliwość stoi w opozycji do podstawowych interesów Googlea. Nasza rada jest prosta: nie oglądajcie się na Googlea, zróbcie to sami. Pokażemy Wam, jak zmusić YouTube do działania w wielozadaniowym…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.