YouTube HD YouTube HD 3.3.3.0

Strona główna Windows Phone Multimedia
Pobierz program
lub zeskanuj:

YouTube HD to nieoficjalny klient najpopularniejszego serwisu internetowego z materiałami audio i wideo stworzony specjalnie dla platformy Windows Phone. Oprócz podstawowego odtwarzania filmów w nim zawartych, pozwala również na o wiele więcej: zarządzanie swoim kontem YouTube, wybór jakości, przeglądanie subskrybowanych kanałów, a także pobieranie filmów w celu ich późniejszego odtworzenia nawet bez konieczności posiadania połączenia internetowego.

Do działania aplikacja nie wymaga logowania na koncie Google, jednak po wykonaniu tej czynności użytkownik zyskuje dodatkowe możliwości. Filmy mogą być odtwarzane w trzech wersjach dotyczących ich jakości: niskiej (LQ), średniej (HQ), lub wysokiej (HD). Możliwe jest ich dowolne przewijanie, zapętlanie, zaś zmiana głośności jest wykonywana poprzez gest uszczypnięcia ekranu. Użytkownik może ponadto polubić lub skrytykować film, zapoznać się z jego opisem, a także dodać własny komentarz. Dodatkowe opcje to możliwość dodania do listy „na później”, udostępnienie przez email/sms i sieci społecznościowe, a także dodanie filmu do listy ulubionych. Po zalogowaniu oglądający może przeglądać kanały jakie subskrybuje, a także własną historię odtwarzania.

Aplikacja posiada również wyszukiwarkę, a także opcję wyświetlania filmów zarówno najpopularniejszych, jak i wg. trendów najszybciej zdobywających kolejnych fanów. Jedną z najciekawszych opcji dostępnych w YouTube HD jest bez wątpienia funkcji pobierania filmów. Dzięki niej użytkownik może pobrać film, a następnie odtwarzać go nawet bez aktywnego połączenia Wi-Fi lub komórkowego. Filmy mogą być również pobierane w tle, lecz jest to limitowane do 20 MB w wypadku 3G, oraz 100 MB poprzez Wi-Fi ze względu na ograniczenia samego systemu operacyjnego.

Określone kanały mogą być przypinane do ekranu głównego jako animowane kafelki wyświetlające nowości. W ramach dodatkowych ustawień użytkownik może zmienić wygląd głównego kafelka aplikacji, a także wybrać lokalizację w celu wyświetlenia ograniczonych i bardziej spersonalizowanych wyników wyszukiwania. Domyślnie aplikacja pobiera informacje z globalnego YouTube, przez co nie wyświetla popularnych filmów np. z Polski. Jest ona udostępniana za darmo, niestety nie posiada interfejsu w języku polskim.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!