YouTube High Definition YouTube High Definition 63.1.5

Strona główna Windows Internet i komunikacja Nakładki i dodatki do przeglądarek
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

YouTube High Definition to wtyczka do przeglądarek Firefox, Opera lub Chrome, która pozwala na zdefiniowanie rozmaitych ustawień na YouTube niedostępnych z poziomu oficjalnej strony tego serwisu.

Opisywane narzędzie okazuje się świetną propozycją dla użytkowników, którzy oglądają sporo filmików na YouTube i nie chcą za każdym razem tracić czasu na zmianę rozmiaru okna odtwarzacza, wyłączanie adnotacji czy też zmianę jakości danego materiału na 4K (2160p), 1440p, 1080p, 720p, 480p, 360p, 240p lub 144p.

Dzięki YouTube High Definition można nie tylko ustawić, by w serwis automatycznie wyświetlał treści w oknie o wskazanym rozmiarze, ale także w rozdzielczości High Definition. Ponadto dodatek ten umożliwia wyłączenie automatycznego odtwarzania filmów, a nawet wyciszenie dźwięku po jego uruchomieniu (opcja przydatna zwłaszcza w nocy, gdy nie chcemy obudzić domowników po włączeniu głośnego filmiku).

YouTube High Definition adresowany jest także do fanów muzyki, którzy słuchają ulubionych kawałków za pośrednictwem tego serwisu. Automatycznie zwiększa jakość dźwięku we wszystkich piosenkach dostępnych na YouTube.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!