r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

YouTube Song Downloader 2017

Strona główna Mac Multimedia Pobieranie filmów
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

YouTube Song Downloader to program do pobierania muzyki z serwisu YouTube. Można zapisywać zarówno pliki wideo, jak i sam dźwięk.

Aplikacja ma prosty, nieskomplikowany interfejs. W odróżnieniu od innych narzędzi tego typu, nie ma potrzeby korzystania z przeglądarki internetowej. Aby pobrać utwór wystarczy wpisać jego tytuł do zintegrowanej z programem wyszukiwarki.

r   e   k   l   a   m   a

Na liście wyników wyszukiwania mamy do wyboru trzy opcje. Film przed pobraniem można obejrzeć, a potem ściągnąć wideo lub tylko audio. Nie zabrakło także prostego menedżera pobierania, w którym możemy sprawdzić status i postęp, z tego miejsca można je także anulować. W programie nie ma możliwości wyboru jakości pobieranych klipów, ściągane są one zawsze w najwyższej, jaka jest dostępna.

YouTube Song Downloader pliki wideo zapisuje w formatach FLV, AVI lub MP4, zaś audio w MP3 lub OGG. Aplikacja dostępna jest bezpłatnie w pełnej wersji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.