r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

YouTube kręci film dokumentalny

Strona główna Aktualności

O autorze

Światowej sławy reżyserzy Ridley Scott i Kevin Macdonald wezmą udział w tworzeniu filmu dokumentalnego „Dzień z życia”. O pomoc poprosili użytkowników serwisu YouTube.

Film „Dzień z życia” to pierwszy film pełnometrażowy dokumentujący życie na Ziemi. Jest eksperymentem, w którym obok znanych reżyserów udział wezmą zwykli internauci zarejestrowani na YouTube. To na podstawie ich klipów nakręconych w sobotę 24 lipca, a umieszczonych na stronie serwisu powstanie dokument. Materiały przesłane przez internautów zostaną wybrane przez Macdonalda, a producentem filmu będzie Scott, reżyser takich filmów jak „Gladiator” czy „Obcy”. Celem projektu jest pokazanie przyszłym pokoleniom, jak żyło się 24 lipca 2010 r.

Aby wziąć udział w projekcie wystarczy do 31 lipca umieścić swój materiał na stronie youtube.com/lifeinaday. Autorzy nagrań, które zostaną wykorzystane w filmie mogą liczyć na wymienienie w napisach końcowych. To nie wszystko - 20 wylosowanych osób zostanie zaproszonych na festiwal Sundance Film Festival, na którym w przyszłym roku odbędzie się premiera dokumentu. Zwiastun filmu już można obejrzeć na stronach YouTube.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.