r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

YouTube po polsku

Strona główna Aktualności

Wczoraj informowaliśmy o zmianach na YouTube, a tymczasem dzisiaj pojawiła się polska wersja językowa tego popularnego serwisu. Lokalizacja obejmuje nie tylko język interfejsu, w serwisie pojawi się także więcej niż dotychczas polskich treści.

Polska wersja językowa dostępna pod adresem pl.youtube.com w pełni spolszczony interfejs, wraz z systemem pomocy, a na stronie głównej prezentowane są filmy polskich użytkowników. Prócz tego, YouTube podpisało umowy z wieloma polskimi dostawcami treści, ich efektem będą spersonalizowane strony z filmami, wywiadami, teledyskami itp.

Aktualnie udało nam się znaleźć strony telewizji TVP, Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, BankierTV i Wiadomości24, prawdopodobnie już niedługo pojawią się kolejne kanały.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłeś(aś) naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.