YouTube to MP3 Converter for Mac YouTube to MP3 Converter for Mac 4.1.53.628

Strona główna Mac Multimedia Pobieranie filmów
​Pobierz program
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

YouTube to MP3 Converter for Mac to program, dzięki któremu można łatwo pobrać filmy z serwisu YouTube i zapisać ich ścieżkę dźwiękową w plikach zakodowanych w formacie MP3.

By pobrać pliki wystarczy wkleić odnośniki do nich z serwisu YouTube do okna programu. Do wyboru mamy kilka stopni kompresji: jakość oryginalną, wysoką jakość, 192 kbps, 128 kbps oraz „Audiobook”. Pliki do pobrania zostają umieszczone w kolejce, tam też można wybrać dla każdego z nich jakość klipów, które zostaną pobrane i wykorzystane jako źródło kodowanego dźwięku. Pliki z kolejki można usunąć, można także włączyć pobieranie tylko jednego z listy.

Postęp pobierania i kodowania jest prezentowany na liście plików. Gotowe pliki MP3 zostaną zapisane w folderze z filmami, co można zmienić w ustawieniach programu. Z poziomu Convertera można przejść do tego folderu lub uruchomić odtwarzanie dźwięku.

Domyślnie program usuwa filmy po wydobyciu z nich dźwięków, ale jeśli chcemy zachować także wersję z obrazem, możemy tę opcję wyłączyć w ustawieniach. Filmy zostaną zapisane w kontenerze Matroska (MKV).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!