YouTube to MP3 Converter for Mac YouTube to MP3 Converter for Mac 4.1.53.628

Strona główna Mac Multimedia Pobieranie filmów
Pobierz program

YouTube to MP3 Converter for Mac to program, dzięki któremu można łatwo pobrać filmy z serwisu YouTube i zapisać ich ścieżkę dźwiękową w plikach zakodowanych w formacie MP3.

By pobrać pliki wystarczy wkleić odnośniki do nich z serwisu YouTube do okna programu. Do wyboru mamy kilka stopni kompresji: jakość oryginalną, wysoką jakość, 192 kbps, 128 kbps oraz „Audiobook”. Pliki do pobrania zostają umieszczone w kolejce, tam też można wybrać dla każdego z nich jakość klipów, które zostaną pobrane i wykorzystane jako źródło kodowanego dźwięku. Pliki z kolejki można usunąć, można także włączyć pobieranie tylko jednego z listy.

Postęp pobierania i kodowania jest prezentowany na liście plików. Gotowe pliki MP3 zostaną zapisane w folderze z filmami, co można zmienić w ustawieniach programu. Z poziomu Convertera można przejść do tego folderu lub uruchomić odtwarzanie dźwięku.

Domyślnie program usuwa filmy po wydobyciu z nich dźwięków, ale jeśli chcemy zachować także wersję z obrazem, możemy tę opcję wyłączyć w ustawieniach. Filmy zostaną zapisane w kontenerze Matroska (MKV).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!