r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

YouTube wypożyczalnią filmów?

Strona główna Aktualności

Poważne źródła ze Stanów sugerują, że serwis YouTube przymierza się do uruchomienia nowej usługi – wypożyczalni filmów online.

Informacja ta pojawiła się w dzisiejszym wydaniu Wall Street Journal. Google rzekomo już teraz prowadzi rozmowy z wielkimi wytwórniami filmowymi. Firma chce namówić branżowych gigantów takich jak Lions Gate, Sony, Metro-Goldwyn-Mayer czy Warner Bros na odpłatnie udostępnianie filmów za pośrednictwem swojej witryny - YouTube.

Macrumors.com dodaje, że na razie nie wiadomo kiedy nowa usługa miałaby zostać uruchomiona jednak najpierw należy się spodziewać wdrożenia trzymiesięcznego okresu próbnego. Koszty filmów miałyby być uzależnione od indywidualnych ustaleń z wytwórniami. Przykładowa opłata za obejrzenie jednej produkcji oscylować ma w granicach czterech dolarów. Macrumors spekuluje także, że niektóre filmy mogłyby być udostępniane za darmo wraz z reklamami. Taka usługa na pewno cieszyłaby się dużą popularnością.

r   e   k   l   a   m   a

Nowa inicjatywa Google zdaje się być odpowiedzią na rozszerzanie usług przez iTunes od Apple. Firma rozpoczęła udostępnianie filmów i wybranych programów rozrywkowych za pośrednictwem swojej aplikacji w styczniu zeszłego roku. Teraz szykuje się jej godny konkurent.

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.