r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

YouTube zmienia ekran końcowy klipów wideo

Strona główna Aktualności

Kolejne zmiany w serwisie YouTube. Tym razem programiści zmienili wygląd ekranu końcowego wyświetlanego po obejrzeniu klipu wideo.

Po obejrzeniu każdego filmu wideo w YouTube wyświetlany jest ekran końcowy oferujący możliwość powtórzenia filmu bądź odtworzenia podobnych klipów. The Next Web dowiedział się, że właśnie rozpoczęto wprowadzać zmiany w tej funkcji. Użytkownik będzie miał możliwość nie tylko przeglądania sugerowanych klipów, ale także dowie się o kolejnym filmiku ustawionym w kolejce odtwarzania. Za pomocą ekranu końcowego będziemy mogli również dzielić się obejrzanym materiałem ze znajomymi czy ocenić go za pomocą przycisku "Lubię to" znanego z Facebooka. Niektóre z klipów dostępnych w YouTube oferują już odświeżoną funkcję.

Google ostatnimi czasy ciężko pracuje nad nowymi rozwiązaniami w popularnym serwisie wideo. Pod koniec lipca informowaliśmy o zwiększeniu limitu długości filmów. Obecnie zamiast 10 można dodawać 15-minutowe klipy. W serwisie udostępniono także Google Moderatora. Umożliwia on ocenianie komentarzy dodanych na stronie wybranego kanału wideo. Do końca tego roku planowane jest również uruchomienie napisów dla filmów wideo w 50 językach, w tym także po polsku.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłeś(aś) naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.