r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

YouTube zmierzy prędkość łącza

Strona główna Aktualności

Dobra wiadomość dla wszystkich, których męczy długie ładowanie się filmów wideo w serwisie YouTube. Serwis właśnie uruchomił usługę, która ma informować nas o prędkości łącza i czasie jaki potrzebny jest na załadowanie wideo.

Użytkownicy wolniejszych łącz często muszą czekać, aż wczyta się film, który chcą odtworzyć. Czasami trwa to dość długo - w tym czasie można by zrobić sobie kawę, zamiast czekać na pełną dostępność filmu. Dla takich osób przydatnym rozwiązaniem może być Video Speed Dashboard. Nowa usługa informuje nie tylko o czasie potrzebnym do załadowania filmu, ale także o prędkości naszego łącza. Użytkownik może również dowiedzieć się jak wygląda szybkość połączeń u innych dostawców czy w innych regionach. Video Speed Dashboard pokazuje ponadto historię szybkości przesyłania filmów wideo.

Wczoraj informowaliśmy o innej usłudze, którą na prośbę rodziców wprowadził YouTube. To ochrona rodzicielska, której zadaniem jest blokowanie nieodpowiedniego dla dzieci materiału. Użytkownicy kont w serwisie mogą w ustawieniach zastrzec, aby YouTube nie wyświetlał filmów epatujących nadmierną erotyką czy przemocą. Więcej na ten temat można przeczytać tutaj.

r   e   k   l   a   m   a

Za pomocą Video Speed Dashboard można przetestować prędkość swojego łącza. Wystarczy uruchomić testowy film wideo. Serwis zachęca do dzielenia się informacjami dotyczącymi usługi. Można to uczynić na stronach oficjalnego blogu YouTube.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.