r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Young Digital Poland zmienia nazwę

Strona główna Aktualności

Firma Young Digital Poland SA - największy producent oprogramowania edukacyjnego w Polsce, poinformowała o zmianie nazwy na Young Digital Planet SA.

Zmiana nazwy to wynik 15 lat ciężkiej pracy całego zespołu YDP. W tym czasie nasze unikalne produkty i rozwiązania znalazły entuzjastów w wielu krajach na całej kuli ziemskiej. Produkty YDP uczą młodych Obywateli Świata różnych ras i kultur, którzy już dziś dzięki Internetowi i globalnemu przepływowi informacji sięgają wzrokiem poza granice kraju, w którym mieszkają. Od zawsze mamy ich w swoim logo, teraz - także w nazwie - informuje firma w oficjalnym komunikacie prasowym.

Young Digital Poland - to uznany (nie tylko w Polsce) producent oprogramowania edukacyjnego m.in. z serii EuroPlus+ i eduROM. Firma ta, założona 15 lat temu przez czterech studentów Politechniki Gdańskiej jest obecnie największym polskim producentem oprogramowania edukacyjnego, zatrudnia 300 pracowników, a jej produkty są dostępne w blisko trzydziestu krajach świata.

Zmiana nazwy nie pociągnie za sobą żadnych innych konsekwencji. Nie zmienia się zatem struktura kapitałowa firmy, jej Zarząd, zespół pracowników, siedziba jak i domena internetowa, a co za tym idzie aktualne pozostają nasze numery kontaktowe oraz adresy e-mail.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.