Youtube Movie Maker Youtube Movie Maker 18.56

Strona główna Windows Multimedia Inne programy multimedialne
​Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Youtube Movie Maker to bezpłatne i wielofunkcyjne oprogramowanie, usprawniające proces przygotowania, modyfikowania i wysłania dowolnego materiału wideo do serwisu YouTube.

Korzystając z aplikacji w prosty sposób możemy przygotować materiał wideo przy użyciu rozbudowanego edytora, który funkcjonalnością i wyglądem przypomina aplikację Camtasia Studio. Oferuje on możliwość przetwarzania i zarządzania nagraniami na osi czasu, dzięki której użytkownicy przy niewielkim nakładzie pracy szybko zmodyfikują i przygotują dowolny plik wideo do publikacji online.

Edytor pozwala na tworzenie interesujących i przykuwających uwagę materiałów wideo poprzez dodanie do nich własnej narracji i dodatkowych napisów, a także zastosowanie specjalnych efektów i filtrów. Youtube Movie Maker umożliwia również wykonywanie wielu innych czynności na plikach audio i wideo, w tym m.in. regulowanie głośności, zmianę rozmiaru, obracanie, dodawanie różnych akcji oraz przycinanie, dzielenie, scalanie i kadrowanie obrazu.

Youtube Movie Maker nadaje się doskonale do wysyłania i udostępniania przetworzonych filmów na łamach YouTube. Każdy plik wideo możemy przesłać bezpośrednio z poziomu programu do wspomnianego serwisu, nie martwiąc się o jego format, profil i inne parametry techniczne. Oprócz tego aplikacja usprawnia zarządzanie i promowanie przesłanych filmów, a także umożliwia nagrywanie sekwencji wideo z ekranu pulpitu i przechwytywanie dowolnego dźwięku wydobywanego z komputera.

Uwaga!

  1. Program dostępny jest w wersji darmowej, ale posiada liczne ograniczenia uniemożliwiające między innymi tworzenie filmów w wysokiej jakości HD (720p, 960p i 1080p). Oprócz tego widoczny będzie znak wodny podczas przechwytywania sekwencji wideo.
  2. W trakcie korzystania z programu, będziemy otrzymywać komunikaty namawiające użytkownika do wykupienia komercyjnej wersji aplikacji.
  3. Do poprawnego działania programu potrzebny jest pakiet Microsoft .NET Framework 3.5 do pobrania w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki (patrz: Programy powiązane).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Teoretycznie wszystko działa .
Robienie użytkowników w konia edycją Gold , że o Free nawet nie wspomnę ,za wysoka cena za Platinum.
ocena użytkownika
31.08.2017 15:38 • Recenzja do wersji 17.06

Program jest darmowy tylko w teorii ,prawda jest taka że mamy aż trzy warianty programu.

Darmową-Free Edition
Płatną-Gold Edition 29,99 USD
Płatną-Platinum Edition 49,99 USD
Edycja darmowa z uwagi na przegięte ograniczenia praktycznie odpada w przedbiegach ,dostępne rozdzielczości to wyłącznie SD czyli max 480P w 16:9 .
Obecność znaku wodnego na filmie można jeszcze przeżyć ,ale ograniczenie maksymalnej długości filmu do 5 Minut !!!
przeskoczyć się nie da.

Edycja Gold teoretycznie znosi wszystkie ograniczenia ,a maksymalna rozdzielczość wideo to 4K Ultra HD 2160P 16:9.
Niestety tylko teoretycznie ,darmowe aktualizacje programu tylko przez 2 lata i uwaga bo będzie Hit ,maksymalna długość video za program kosztujący 29,99 USD wynosi 10 Minut !!! Jedno słowo podsumowania ZŁODZIEJSTWO.

Edycja Platinum nie posiada już żadnych ograniczeń , ale kogo to właściwie obchodzi.