r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Z Office Web Apps korzysta 20 mln osób

Strona główna Aktualności

Firma Microsoft ujawniła, że z uruchomionego nie tak dawno pakietu Office Web Apps korzysta już ponad 20 mln internautów.

Od czasu uruchomienia pakietu Office Web Apps minęły zaledwie dwa miesiące, a już zdobył on sobie duże powodzenie wśród użytkowników. To spory sukces dla bezpłatnych wersji online aplikacji Word, Excel, PowerPoint i OneNote. Tym bardziej, że pakiet nie jest jeszcze dostępny w wielu krajach na świecie. Microsoft rozszerzył właśnie możliwość korzystania z niego na Australię, Austrię, Belgię, Francję, Niemcy, Rosję, a także Szwajcarię.

Microsoft wprowadził też nowe funkcje do Office Web Apps. Najważniejsza z nich to osadzanie prezentacji stworzonych w PowerPoincie albo arkuszy Excela na stronach WWW. Poza tym pojawiły się nowe wykresy w Excelu, jak również szereg drobnych zmian dotyczących drukowania z poziomu edytora Word Web App Editor czy przeglądania plików Office w Windows Live SkyDrive. Warto jeszcze zauważyć, że udostępniono nowe motywy dla PowerPointa (około 20% więcej niż dotychczas). Microsoft zamieścił też krótką rozmowę z jednym z twórców pakietu, w której zaprezentowane są wszystkie nowości. Filmik można obejrzeć na blogu Microsoft Office.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.