r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Z Unicorns pokażesz obraz ze swojego iPhone'a innym

Strona główna Aktualności

O autorze

Kobieta o wielu talentach, użytkowniczka OS X kochająca fotografię, kuchnię wschodnią, ciężką muzykę i poprawną polszczyznę.

W naszej bazie programów pojawił się bardzo ciekawy i trochę magiczny program – Unicorns. Z jego pomocą można na ekranie Maka oglądać to, co dzieje się na podłączonym do niego iPhonie, iPodzie Touch lub iPadzie z systemem iOS 8 lub nowszym. Obraz można także przesyłać na żywo innym użytkownikom, którzy wszystko to, co dzieje się na telefonie, zobaczą w oknie przeglądarki. Program ma spore możliwości, ale jest dostępny zupełnie za darmo.

Interfejs programu Unicorns jest banalnie prosty. Po podłączeniu iPhone'a do Maca kablem Lightning automatycznie znajdzie urządzenie i pokaże zawartość ekranu telefonu w okienku. Czynność ta nie wymaga żadnej konfiguracji i wszystko „po prostu działa”. Oczywiście transmisja nie jest wolna od opóźnień, ale są one nieznaczne.

Obraz z iPhone'a można przesłać przez Internet innym użytkownikom. Aby to zrobić, wystarczy kliknąć jeden przycisk i podać zainteresowanym odnośnik do transmisji. Prędkość transmisji zależy od możliwości łączy i może się zdarzyć, że nie będzie działać płynnie. Opóźnienia utrzymują się na poziomie 20 sekund. Trzeba także uważać, by ekran iPhone'a nie został zablokowany.

r   e   k   l   a   m   a

Inni użytkownicy mogą oglądać obraz na żywo bez logowania, ale już do pisania komentarzy potrzebne jest połączenie z kontem na Twitterze.

Program Unicorns znajdzie zastosowanie wszędzie tam, gdzie potrzebna jest możliwość prezentacji aplikacji mobilnych dla systemu iOS. Program pozwoli zademonstrować produkty klientom i może ułatwić pracę deweloperów rozsianych po świecie. Opóźnienia nie przekreślają jego przydatności.

Darmowy program Unicorns dla systemu OS X możecie znaleźć w naszej bazie. Powstaje on jako projekt poboczny, więc raczej nie znajdziemy tu bogactwa ustawień. Zabrakło także możliwości nagrywania prezentacji. Nie zmienia to faktu, że program jest bardzo przydatny i ma świetną ikonkę. Czy można nie kochać jednorożców?

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.