Z aktualizacją 1.03 The Last of Us dostanie tryb przesłuchania

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Gra The Last of Us jest już trochę czasu na rynku i ci, którzy przeszli tryb fabularny, zapewne doskonale też orientują się już, na czym polega rozgrywka sieciowa. Aby wzbogacić nieco doznania płynące z mierzenia się w grupie z zespołem innych ocalałych, studio Naughty Dog ogłosiło, że lada moment powinna pojawić się aktualizacja 1.03 dla gry, wprowadzająca zabawę w przesłuchiwanie ofiar.

Chodzić będzie tutaj o przejęcie składziku przeciwników, żeby jednak dowiedzieć się, gdzie został on ukryty, należy przed zabiciem wroga wydobyć z niego cenne informacje. Ponieważ któryś mógłby kłamać, tryb zakłada pozyskanie ich od 5 przeciwników, po czym dopiero będziemy mogli pobiec z ekipą po naszą nagrodę. Patch wprowadza również szereg udoskonaleń, tak do wybijania się po sieci, jak też wątku Ellie i Joela.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSprawdź, czy możesz być astronautą. Ten test oblali nawet najlepsi