r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

ZOC 7.17.4

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia administracyjne i internetowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

ZOC to profesjonalny klient SSH/telnet i emulator terminala oferujący wiele rozmaitych funkcji przydatnych w codziennej pracy.

Za sprawą programu ZOC możemy szybko uzyskać dostęp do hostów i dużych systemów komputerowych przy wykorzystaniu protokołów SSH lub telnet, kabla szeregowego, modemu/ISDN i innych metod komunikacji. Narzędzie wbrew pozorom charakteryzuje się prostotą użytkowania i posiada bardzo intuicyjny interfejs, dzięki któremu korzystanie z poszczególnych opcji jest komfortowe.

r   e   k   l   a   m   a

ZOC umożliwia korzystanie z wielu sesji jednocześnie (podział na karty), rejestrowanie makr, zmianę przypisania klawiszy klawiatury, tworzenie automatycznych akcji, a ponadto oferuje dostęp do książki adresowej i oddaje do dyspozycji 200 poleceń języka skryptowego. Dodatkowo użytkownik może dostosować program do własnych preferencji i potrzeb za pomocą wielu narzędzi i funkcji.

Producent narzędzia ZOC zadbał również o obecności funkcji emulacji (xterm, VT220, TN3270, TN5250, Wyse, QNX) i tranferowania plików (SCP, Zmodem, Xmodem, Ymodem, Kermit).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Mark7   7 #2 09.02.2017 13:58

@v3r: MobaXterm jest płatny. A jaki polecacie darmowy terminal mający wersje dla najczęściej stosowanych systemów?

v3r   7 #1 15.10.2016 16:49

Od siebie polecam MobaXterm

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.