r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

ZPunkt2 2.0.0.3

Strona główna Windows Firma Pakiety do prowadzenia firmy
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

ZPunkt2 to pakiet do prowadzenia firmy, stworzony do obsługi punktów oraz sieci skupów złomu i surowców wtórnych. Pozwala generować wszystkie niezbędne dokumenty związane z tą dziedziną, w tym deklaracje PCC-3 oraz VAT-27.

Aplikacja jest prosta w obsłudze dzięki czytelnemu interfejsowi. Wiele z jego opcji zostało ujętych na pasku w górnej części w formie wstążki, choć w praktyce są to jedynie duże skróty do najbardziej przydatnych w danej kategorii narzędzi.

r   e   k   l   a   m   a

Wszystkie aspekty prowadzenia działalności związanej ze skupem surowców podzielono tu na kilka działów, by łatwiej poruszać się po wszystkich funkcjach. Są to: zarządzanie całym systemem, zakupami, sprzedażą, magazynem, kasą, tworzenie raportów i deklaracji, obsługa słowników i konfiguracja.

Warto dodać iż w przypadku pełnych, płatnych licencji, program występuje w dwóch wersjach. Pakiet START jest niemal połowę tańszy od wersji BIZNES, a jego jedynymi ograniczeniami jest obsługa maksymalnie 200 dokumentów w miesiącu i brak opcji pracy w sieci lokalnej.

Uwaga!

  • Demonstracyjna wersja testowa funkcjonuje do czasu wystawienia łącznie 30 dokumentów.
  • Domyślnym loginem i hasłem w programie jest słowo „szef”.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 20.07.2017 10:33

ogolnie na innym programie http://www.m-faktury.pl generuje sobie dokumenty VAT I PIT ale tutaj faktycznie program ZPunkt2 jest stricte przystosowany do mojej dzialalnosc, takze na razie przetestowalem i fajny. Moze sie na niego skusze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.