r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

ZSoft Uninstaller 2.5

Strona główna Windows Narzędzia Odinstalowywanie programów

ZSoft Uninstaller to darmowy program do odinstalowywania różnych aplikacji z systemu Windows.

Galeria programu

W porównaniu do innych programów tego samego typu, nie tylko usuwa pliki i katalogi powiązane z aplikacją, ale również dokładnie wyszukuje wszelkie pozostałości na dysku twardym i poszczególne wpisy w rejestrze systemowym. ZSoft Uninstaller to idealne rozwiązanie dla osób, którzy dbają o porządek w systemie operacyjnym.

Program wyświetla listę ze wszystkimi zainstalowanymi aplikacjami, z której możemy odczytać najważniejsze informacje o każdym oprogramowaniu (wliczając włącznie zainstalowane biblioteki). Użytkownicy mogą odczytać dokładną nazwę programu, producenta, jego rozmiar na dysku, datę ostatniej modyfikacji oraz pełną ścieżkę dostępu.

ZSoft Uninstaller został również wyposażony w specjalne moduły do wyszukiwania pustych folderów i przeprowadzania analizy zainstalowanych programów w systemie operacyjnym. Oprócz tego znajdziemy w nim menedżera autostartu do zarządzania wszystkimi aplikacjami uruchamianymi wraz z systemem operacyjnym, a także przydatne narzędzie do wyszukiwania i usuwania zbędnych plików tymczasowych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Oczkins92   4 #3 19.09.2012 16:40

Program dobrze skanuje wszelkie pozostałości po programach lecz nie wiem czemu nie da sie zaznaczyć wszystkie pozostałości tylko trzeba klikać po kolei co chcemy usunąć.

  #2 13.08.2012 17:58

Bardziej skuteczny niż REVO .Zostawia mniej śmieci.
To jest moje spostrzeżenie.Nie wiem jak u innych.Czekam na opinie innych użytkowników.

  #1 09.08.2012 20:46

Trzeba ten program koniecznie przetestować sprawdzić go jaki on jest też dobry i czy jest bardziej skuteczny od Revo Uninstaller 1.94 no bo mi się zdaje że chyba jest bardziej skuteczny i że jest dobry .
no to więc użytkownicy pobierajcie, testujcie, oceniajcie i komentujcie tutaj ten program w swych komentarzach i tutaj wystawiajcie temu programowi swe prawidłowe prawdomówne prawdziwe rzetelne oceny tak aby ten program został poprawnie i dobrze oceniony

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.