r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Z-Suite DEMO 1.4.0

Strona główna Windows Grafika Modelowanie 3D
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Z-Suite DEMO to wersja demonstracyjna programu Z-Suite, przeznaczonego do obsługi drukarek 3D firmy Zortrax.

Program Z-Suite służy do dwóch rzeczy – po pierwsze pozwala przeglądać bibliotekę modeli i zarządzać nimi, po drugie dzięki niemu można przygotować modele o odpowiednich parametrach do wydruku.

Po załadowaniu modelu w formacie STL, OBJ lub DXF Z-Suite pozwala zmienić jego rozmiar, zaplanować położenie na platformie, obejrzeć z każdej strony oraz ewentualnie podzielić na części. Przy przygotowaniu pliku można też wybrać prędkość (jakość) drukowania i określić, jak gęste ma być jego wypełnienie i jak grube będą podpórki.

Wersja demonstracyjna programu nie pozwala na logowanie na konto, publikowanie modeli i eksportowanie plików do wydruku.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Zjadacz programów wydrukowany na polskiej drukarce 3D – Zortrax M200

72
16.04.2016  •  Anna Rymsza

W poprzednim materiale o tej świetnej drukarce 3D z Olsztyna obiecałam Wam prezentację bardziej skomplikowanego modelu. Oto on – ludek z naszego logo z policzkami wypchanymi dobrymi programami :-) Figurka, którą widzicie na zdjęciu, to jedno z trzech podejść do tematu. Eksperymentowałam z formą, odświeżając sobie znajomość Blendera i poznając możliwości drukarki. Wbrew pozorom jest sporo do poznawania. Podstawowa zasada to moim zdaniem korzystanie z operacji Boolea, a zwłaszcza z sumy. Jeśli dwie płaszczyzny będą się przecinać, oprogramowanie wyznaczające trasę ekstrudera potraktuje…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.