r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

ZType 1.1

Strona główna iOS Edukacja i nauka Gry i programy dla dzieci

ZType to bardzo prosta, ale jednocześnie wciągająca gra na iPhone'y, iPady oraz iPody Touch. Łączy wymiar edukacyjny z bardzo typową dla smartfonów prostą „strzelanką”.

Po zainstalowaniu i uruchomieniu gry, przyjdzie nam sterować pojazdem kosmicznym. Jego wrogiem są... nadlatujące słowa w języku angielskim, a pozbędziemy się ich, pisząc szybko na klawiaturze urządzenia dane słowo. Im wyższy poziom w grze, tym więcej słów leci w naszym kierunku, a prędkość ich opadania jest coraz większa. A gdy zetkną się z naszym pojazdem, nastąpi malownicza eksplozja i grę trzeba zaczynać od początku.

r   e   k   l   a   m   a

ZType to praktyczny pomocnik w nauce szybkiego pisania na klawiaturze smartfonu, który jednocześnie służy jako prosta i przyjemna rozrywka. Do pewnego momentu dzięki grze można też przypomnieć sobie angielskie słówka, ale gdy szybko opadają one na sterowany przez nas pojazd, o lekturze nie ma już mowy, bo brakuje na to czasu. Ale i tak ZType to aplikacja warta polecenia.

W ZType można zagrać także na tej stronie internetowej.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.