Za ile tramwaj Za ile tramwaj 1.2

Strona główna Android Podróże i transport Komunikacja zbiorowa
Pobierz program
lub zeskanuj:

Za ile tramwaj to darmowa aplikacja o bardzo wymownej nazwie, która powstała wyłącznie z myślą o osobach korzystających z tytułowego środka transportu na terenie Warszawy.

Rozkład jazdy zawodzi?

Niekiedy zdarza się nam marznąć na przystanku nie wiedząc, kiedy dokładnie przyjedzie tramwaj, mimo iż z rozkładu jazdy wynika, że powinien on pojawić się już dobrych kilka minut temu. W takiej sytuacji warto mieć pod ręką smartfon lub tablet i zajrzeć do programu Za ile tramwaj, dzięki któremu dowiemy się, jak długo będziemy musieli jeszcze czekać.

Sprawdź, kiedy przyjedzie tramwaj

Co istotne, opisywane narzędzie nie bazuje na rozkładzie jazdy, ale na pozycji tramwajów kursujących po stolicy Polski. Wyświetla dokładnie te same informacje, które znajdziemy na tablicach umieszczonych na wybranych przystankach lub na stronie internetowej Tramwaje Warszawskie.

Dodawaj przystanki do ulubionych

Warto dodać, że z poziomu tej aplikacji istnieje możliwość dodania wybranych przystanków do ulubionych. Nie trzeba więc każdorazowo szukać przystanku, bo można umieścić skrót do niego na ekranie startowym.

Najważniejsze cechy:

  • darmowa aplikacja dla osób korzystających z warszawskich tramwajów
  • pozwala sprawdzić, kiedy przyjedzie tramwaj
  • bazuje na pozycji tramwajów kursujących po Warszawie, a nie na rozkładzie jazdy
  • umożliwia dodanie swoich przystanków do ekranu startowego

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!