r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Za kilka dni rusza nowy cykl IT Academic Day

Strona główna Aktualności

Już w przyszłym tygodniu, 9 listopada, rozpoczyna się kolejna edycja IT Academic Day - cyklu konferencji poświęconych rozwiązaniom Microsoftu organizowanych przez społeczności akademickie na wielu uczelniach w różnych miastach Polski. Vortal dobreprogramy jest patronem medialnym cyklu.

Udział w IT Academic Day to doskonały sposób na zdobycie najbardziej aktualnej wiedzy dotyczącej programowania z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi i języków dostarczonych przez firmę Microsoft. Tematyka spotkań obejmuje również zagadnienia przeznaczone dla specjalistów IT i wszystkich, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z technologiami Microsoftu. Uczestnictwo w spotkaniach ITAD jest bezpłatne, wymagana jest jedynie rejestracja na stronach poszczególnych konferencji.

Inauguracja bieżącego cyklu IT Academic Day nastąpi 9 listopada na Politechnice Poznańskiej. W listopadzie odbędą się jeszcze spotkania na Uniwersytecie Śląskim w Sosnowcu (16.11), Politechnice Opolskiej (16.11), Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu (18.11), Politechnice Gdańskiej (23.11), Politechnice Łódzkiej (24.11), Politechnice Wrocławskiej (24.11), Politechnice Białostockiej (25.11) oraz Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej (30.11). Powyższe daty mogą jeszcze ulec zmianie - najlepiej sprawdzać je na stronie głównej cyklu IT Academic Day. Tam należy szukać także linków do rejestracji. Cały cykl zakończy się w drugiej połowie grudnia. Aktualnie zaplanowane są 23 konferencje.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.