r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Za tydzień bezpłatne warsztaty online z Creative Suite 5

Strona główna Aktualności

Firma Adobe zaprasza do udziału w bezpłatnych warsztatach online poświęconych oprogramowaniu Creative Suite 5, które odbędą się 16 czerwca.

W związku z niedawną premierą pakietu CS5 prezenterzy Adobe poprowadzą 3-godzinne spotkanie w Internecie, podczas którego pokażą najnowsze funkcje nowych programów. Będzie można również zadawać pytania. Warsztaty odbędą się 16 czerwca w godzinach 14:00-16:45. W programie przewidziano takie prezentacje jak najnowsze funkcje After Effects i Premiere Pro, a także nowości w pakietach CS5 Web Premium i CS5 Design Premium. Prowadzący poruszą również kwestie nowych technik rotoscopingu, obsługi systemów CMS na przykładzie WordPressa czy edycji dokumentów multimedialnych. Z pełnym planem warsztatów można zapoznać się na stronach serwisu Kreatywny Bazar, który w imieniu Adobe zajmuje się organizacją wydarzenia.

Osoby, które chciałyby wziąć udział w warsztatach, powinny się wcześniej zarejestrować. Mogą to zrobić do poniedziałku 14 czerwca do godziny 20:00. W tym celu należy wypełnić formularz rejestracyjny. Dzień przed rozpoczęciem warsztatów chętni otrzymają linki umożliwiające dostęp do materiałów online.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.