r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Żabka Codzienne Korzyści 2.1.4

Strona główna iOS Zakupy Sklepy

Oficjalna aplikacja sieci sklepów Żabka. Oferuje szereg usług, które pomogą w zakupach, odnalezieniu pobliskich sklepów, a także korzystaniu z promocji.

Galeria programu

Poza tradycyjnym przeglądaniem ofert promocyjnych oraz możliwości konfiguracji z jakich kategorii informacje chcemy otrzymywać, aplikacja posiada zniżki przeznaczone jedynie dla jej użytkowników. Codziennie otrzymamy możliwość wyboru jednego spośród 3 kuponów zniżkowych na losowo wybrane produkty.Kupony są ważne tylko przez określoną ilość czasu (od 30 min do 2h), dlatego warto uaktywnić je dopiero przed zakupami.

Za pomocą aplikacji możemy również tworzyć listę zakupów, którą następnie udostępnimy bliskim i znajomym. Dodatkowo, z poziomu programu możemy założyć konto, które będzie pomocne przy synchronizacji danych oraz dopasowywaniu ofert do naszych preferencji.

Bardzo dobrze działa moduł odnajdowania pobliskich sklepów. Za jego pomocą możemy sprawdzić jakie usługi oferuje (żabka Cafe, płatność kartą, rachunki itp.), nawigować do niego, a także ocenić (zabrakło informacji o godzinach otwarcia). Z poziomu mapy możemy również dodać miejsca, w których brakuje nam sklepu.

Aplikacja Żabka Codzienne Korzyści dostępna jest za darmo. Można mieć drobne zastrzeżenia co do czytelności interfejsu, jednak jako całość prezentuje się dobrze i przejrzyście.Jej styl pasuje do iOS 7.0 Program będzie przydatny zarówno, dla osób które często korzystają z ofert Żabki, jak i takich, które szukają okazjonalnie sklepu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.