r   e   k   l   a   m   a
reklama

Zagraj w Gwinta na T-Mobile Warsaw Games Week #WGW

Strona główna Aktualności

O autorze

Na takiej imprezie, jak T-Mobile Warsaw Games Week nie mogło zabraknąć naszego czołowego producenta gier, CD Projekt RED. Developer promuje Gwinta, mini grę, która pojawiła się w trzeciej odsłonie Wiedźmina i od razu zdobyła rzeszę fanów.

Popularność jaką zdobyła ta taktyczna mini gra, pchnęła studio do wydania całkiem niezależnego produktu. Prace nad tytułem trwają już od pewnego czasu, a projekt zmierza ku końcowi. Całkiem niedawno odbyła się akcja sprawdzająca wydajność serwerów gry. Akcja zakończyła się pełnym sukcesem, a developer skupił się na dopieszczaniu tytułu.

Na T-Mobile Warsaw Games Week zagramy w betę gry, jednak jest ona całkowicie grywalna i pozbawiona większych błędów. Producent informuje, że już od 25 października będzie można zagrać online w zamkniętą betę. Wystarczy się zarejestrować.

Tytuł zmierza na PC i w taką wersję zagramy na WGW, jednak już wiadomo, że Gwint pojawi się też na konsolach Sony PlayStation 4 i Xbox One.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieW tym kraju nie ma prądu, ale mają za to najgroźniejszych hakerów