reklama

Zagraj w Star Wars: Battlefront szybciej dzięki EA Access na Xboksie One

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Premiera sieciowej strzelanki Star Wars: Battlefront dopiero w przyszłym tygodniu, ale konsolowcy już teraz mogą sprawdzić pełną wersję najnowszej gry studia DICE w akcji. Jeżeli opłacacie na Xboksie One abonament EA Access, zyskując czasowy dostęp do zestawu tytułów znanego wydawcy, możecie pobrać już sobie ten potencjalny hit. Nie musicie nawet mieć go kupionego w przedsprzedaży, aby móc przystąpić do zabawy.

Jeśli nie możecie się doczekać dzieła, miesięczny abonament EA Access to wydatek rzędu niecałych 15 złotych, a już oczywiście upoważnia on do pobrania całej gry. Nie chodzi o demo, gdyż ściąga się ukończony produkt. Ograniczenia jest w innym miejscu. Dostajecie 10 godzin na wstępne poznanie Star Wars: Battlefront. Co ważne, wszystko, co zdobyliście w tym czasie w rozgrywce nie znika i da się potem przenieść do zabawy po kupieniu sobie produktu, kiedy oficjalnie trafi on do sklepów 19 listopada.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama