Zaktualizowane produkty Mozilli

Strona główna Aktualności

O autorze

Ukazały się nowe wersje flagowych produktów Mozilli - przeglądarka Firefox w wersji 2.0.0.1 i 1.5.0.9 oraz klient poczty Thunderbird 1.5.0.9. Nowej wersji doczekał się także projekt Seamonkey. We wszystkich przypadkach aktualizacja dotyczy głównie poprawek błędów i stabilności.

W obu nowych Firefoksach poprawiono błędy dotyczące obsługi kanałów RSS, grafik SVG i Java Scriptu, łącznie 5 krytycznych błędów. Nowy Thunderbird poprawia 6 krytycznych luk, podobnie jak Seamonkey. Firefox 2.0.0.1 posiada dodatkowo lepsze wsparcie dla Visty, wciąż jednak są problemy z pracą na użytkowniku z ograniczonymi uprawnieniami, nie da się jeszcze ustawić "liska" jako domyślną przeglądarkę WWW w systemie.

Najnowsze aktualne wersje przeglądarki Firefox i klienta poczty Thunderbird pobrać można w naszym dziale PROGRAMY -> Internet i Komunikacja -> Przeglądarki WWW i klienty poczty e-mail. W tym momencie nie ma jeszcze dostępnej spolonizowanej wersji Seamonkey 1.0.7, wersję angielską można pobrać z serwera twórców.

© dobreprogramy
s