r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Zamknięte testy bety Office 2010 i SharePoint 2010 Service Pack 1

Strona główna Aktualności

Do wybranych użytkowników Microsoft wysłał oficjalne zaproszenia do udziału w testach bety Service Pack 1 dla pakietów Office 2010 i Sharepoint 2010.

Testy wersji beta SP 1 są zamknięte, uzyskają do nich dostęp jedynie osoby zaproszone przez Microsoft. Jak donosi Neowin, nie ujawniono jeszcze żadnych informacji na temat zmian, które ta poprawka wniesie do Office 2010 i SharePoint 2010. Można się jednak spodziewać, że Microsoft postawi na rozszerzoną obsługę SkyDrive w programie Outlook oraz integrację z wydanym niedawno darmowym pakietem Windows Live Essentials 2011.

Nie podano jeszcze daty wydania finalnej wersji SP 1 dla Office 2010 i SharePoint 2010. Być może będzie to początek przyszłego roku. Przypomnijmy, że ostatnie wydanie pakietu biurowego Microsoftu ukazało się w połowie czerwca tego roku. Nieco wcześniej wprowadzono bezpłatne aplikacje webowe Office Web Apps, z których jak dotąd skorzystało ponad 20 mln internautów.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.